Denumire ocupatie
Categorii
Localitate
Informatii job Tehnician mentenantan mecanica echipamente industriale Informatii despre companie
Nume persoana contact Camelia Bot
Email persoana de contact camelia.bot@grasstech.com
Din 01/01/1970
Informații de locuri de muncă
Tip job Norma intreaga
Durata (*5) Determinata - 3
Categorie Industrie
Din care: Vacante ca urmare a incetarii raporturilor de munca (0 daca nu exista) 1
Din care: Nou create (0 daca nu exista) 0
Cod COR (6 caractere)(*2) 311524
Denumite ocupatie ucenicie (*3a)
Cod COR ucenicie (*3b)
Denumirea calificarii care se obtine (*3c)
Codul Calificarii ucenicie (*3d)
Oferta valabila si pt. Cetatenii Uniunii Europene Da
Alte conditii (*4)
Durata muncii (*6) N - 8 ore pe zi
Salariul de încadare (*7) 1001
Alte avantaje (*8) Transport asigurat cu microbuz de firmă Tichete de masa Primă de Paște, de vacanță, de Crăciun Bonus anual de performanță Spor pentru vechimea în firmă Asigurare de accidente
Modul de solutionare a ofertei (*9) CV
Observatii (*10) D - a mai fost comunicat la AJOFM
Postat 02/16/2021
cerintele
Educatie maxima
Gradul/Titlu
Experienta maxima
Stare loc de muncă
Data publicarii 02/16/2021
Nr. job-uri 1
Data expirarii 03/31/2021
Locatie
[Oradea,Romania ]
Descriere

Candidatul ideal

CERINTE
Experienta in mentenanta echipamente industriale
Cunostinte de:
- desen tehnic
- oteluri
- tratamente termice
- confectii metalice
- sudura
- pneumatica (informatii minime)
- hidraulica (informatii minime)
- mecanica (iagare, transmisii, reductoare, trenuri de role, filete, etansari mecanice)
- instalatii sanitare si industriale
- reglaje mori tocat
- transport vacumatic
- utilaje CNC
Disponibilitate pentru interventii in afara programului de lucru

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- Intretinerea curenta a instalatiilor
- Verificare parametrilor de functionare ai aparatelor, echipamentelor si instalatiilor
- Efectuare probe de funcţionare ale utilajelor
- Remediere defectiuni, repara, monteaza si regleaza subansamblele de la instalatiile de lucru
- Probe de functionare dupa efectuarea reparatiilor si repunerea in parametri tehnici din documentatia masinii

Twitter Share on facebook